Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Right
gu: જમણે

en: Above
gu: ઉપર
