Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Fields
hr: Polja

en: Widget
hr: Cinculator

en: Button
hr: Gumb

en: Right
hr: Desni

en: Above
hr: Iznad

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča
