Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Fields
hu: Mezők

en: Widget
hu: Felületi elem

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Right
hu: Jobb

en: Above
hu: Felette

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa
