Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Fields
id: Bidang isian

en: Widget
id: Piranti

en: Button
id: Tombol

en: Right
id: Kanan

en: Above
id: Di atas

en: Display type
id: Tipe tampilan
