Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Yes
it: Sì

en: Fields
it: Campi

en: Button
it: Pulsante

en: Right
it: Destra

en: Above
it: Sopra

en: Button text
it: Testo del bottone

en: Display type
it: Tipo di display

en: Type: @type
it: Tipo: @type
