Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Right
lt: Dešinė

en: Above
lt: Virš

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Display type
lt: Rodymo tipas
