Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Fields
lv: Lauki

en: Widget
lv: Logrīks

en: Button
lv: Poga

en: Right
lv: Pa labi

en: Above
lv: Virs

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Display type
lv: Attēlojuma veids
