Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Fields
pl: Pola

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Button
pl: Przycisk

en: Right
pl: Prawo

en: Above
pl: Ponad polem

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Button text
pl: Tekst przycisku

en: Display type
pl: Wyświetl typ
