Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Fields
fa: میدانها

en: Widget
fa: ساختار

en: Button
fa: دکمه

en: Right
fa: راست

en: Above
fa: بالا

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: Display type
fa: نوع نمایش
