Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Fields
pt: Campos

en: Button
pt: Botão

en: Right
pt: Direita

en: Above
pt: Acima

en: Button text
pt: Texto do botão

en: Display type
pt: Mostrar tipo
