Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: Button
ta: விசை

en: Right
ta: வலது

en: Above
ta: மேலே

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: Display type
ta: காட்சி வகை
