Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Fields
tr: Alanlar

en: Widget
tr: Arayüz kontrolü (widget)

en: Button
tr: Düğme

en: Right
tr: Sağ

en: Above
tr: Üstte

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Button text
tr: Buton metni

en: Display type
tr: Gösterim türü
