Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Fields
ar: الحقول

en: Widget
ar: عنصر إدخال (ودجت)

en: Button
ar: زر

en: Right
ar: اليمين

en: Above
ar: أعلاه

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Display type
ar: نوع العرض
