Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Fields
be: Палі

en: Widget
be: Віджэт

en: Right
be: Справа

en: Above
be: Вышэй

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Display type
be: Тып паказу
