Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Button text
bo: མཐེབ་ངོས་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས
