Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Fields
bs: Polja

en: Above
bs: Iznad

en: Display type
bs: Tip prikaza
