Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: Fields
ca: Camps

en: Widget
ca: Giny

en: Button
ca: Botó

en: Right
ca: Dreta

en: Above
ca: A sobre

en: Button text
ca: Text del botó

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Type: @type
ca: Tipus: @type
