Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Fields
cs: Pole

en: Button
cs: Tlačítko

en: Above
cs: Nad

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Display type
cs: Typ zobrazení
