Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Fields
da: Felter

en: Button
da: Knap

en: Right
da: Højre

en: Above
da: Ovenover

en: Overlay
da: Overlejring

en: Button text
da: Knaptekst

en: Display type
da: Display-type
