Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Fields
de: Felder

en: Widget
de: Steuerelement

en: Right
de: Rechts

en: Above
de: Oberhalb

en: Button text
de: Button-Text

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Button color
de: Button-Farbe

en: Type: @type
de: Typ: @type
