Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Fields
el: Πεδία

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: Button
el: Κουμπί

en: Right
el: Δεξιά

en: Above
el: Από πάνω

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Display type
el: Τύπος εμφάνισης
