Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Fields
eo: Kampoj

en: Button
eo: Butono

en: Above
eo: Supere
