Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Fields
es: Campos

en: Widget
es: Control

en: Button
es: Botón

en: Right
es: Derecha

en: Above
es: Encima

en: Overlay
es: Superposición

en: Button text
es: Texto del botón

en: Display type
es: Tipo de presentación
