Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Fields
et: Väljad

en: Widget
et: Vidin

en: Button
et: Nupp

en: Right
et: Paremal

en: Above
et: Üleval

en: Overlay
et: Ülekate

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Display type
et: Kuva tüüp
