Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Fields
gl: Campos

en: Widget
gl: Control

en: Button
gl: Botón

en: Right
gl: Dereita

en: Above
gl: Enriba

en: Overlay
gl: Superposición

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Display type
gl: Tipo de vista
