Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Fields
he: שדות

en: Widget
he: וידג'ט

en: Button
he: כפתור

en: Right
he: ימין

en: Above
he: מעל

en: Display type
he: סוג תצוגה
