Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Button
hi: बटन

en: Right
hi: दाएं

en: Above
hi: ऊपर

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
