Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Fields
ja: フィールド

en: Widget
ja: ウィジェット

en: Button
ja: ボタン

en: Right
ja: 右

en: Above
ja: 上部

en: Overlay
ja: オーバーレイ

en: Button text
ja: ボタンのテキスト

en: Display type
ja: 表示形式
