Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Fields
jv: Field

en: Widget
jv: Piranti

en: Right
jv: Tengen

en: Above
jv: Ndhuwur

en: Overlay
jv: Ngambang
