Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Fields
ka: ველები

en: Button
ka: ღილაკი

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Above
ka: ზემოთ
