Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Right
km: ស្តាំ

en: Above
km: ខាង​លើ

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា
