Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Above
kn: ಮೇಲಿನ
