Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Fields
nl: Velden

en: Button
nl: Knop

en: Right
nl: Rechts

en: Above
nl: Boven

en: Button text
nl: Knoptekst

en: Display type
nl: Weergavetype
