Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Fields
oc: Camps

en: Right
oc: Dreita

en: Above
oc: En dessús

en: Button text
oc: Tèxte del boton

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge
