Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Widget
ps: کاروونی

en: Button
ps: تڼۍ

en: Right
ps: ښی

en: Above
ps: پورته
