Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Button
ro: Buton

en: Right
ro: Dreapta

en: Above
ro: Deasupra

en: Display type
ro: Tipul de afișare
