Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Fields
ru: Поля

en: Widget
ru: Виджет

en: Button
ru: Кнопка

en: Right
ru: Справа

en: Above
ru: Сверху

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Button text
ru: Текст на кнопке

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Type: @type
ru: Тип: @type
