Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Right
sk: Vpravo

en: Above
sk: Nad

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
