Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Fields
sv: Fält

en: Button
sv: Knapp

en: Right
sv: Höger

en: Above
sv: Ovanför

en: Overlay
sv: Lager

en: Button text
sv: Knapptext

en: Display type
sv: Typ av visning
