Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Fields
uk: Поля

en: Widget
uk: Віджет

en: Button
uk: Кнопка

en: Right
uk: Праворуч

en: Above
uk: Зверху

en: Overlay
uk: Накладання

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Button color
uk: Колір кнопки

en: Type: @type
uk: Тип: @type
