Selz widget/button formatter (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Fields
vi: Các trường

en: Button
vi: Nút

en: Right
vi: Phải

en: Above
vi: Bên trên

en: Display type
vi: Kiểu trình bày
