Semantic Connector (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Projects
bs: Projekti

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
