Semantic Connector (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
