Semantic Connector (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Projects
nl: Projecten

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Delete configuration
nl: Instelling verwijderen

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save
nl: Opslaan

en: Configure
nl: Instellen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Show
nl: Weergeven

en: Destination name
nl: Bestemmingsnaam

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Credentials
nl: Referenties
