Semantic Connector (7.x-2.0-beta1) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: Show
se: Čájet
