Semantic Connector (7.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Save
be: Захаваць

en: URL
be: Спасылка

en: Configure
be: Правіць

en: Module
be: Модуль

en: Configuration
be: Налады

en: Show
be: Паказаць

en: Installed
be: Усталявана

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
