Semantic Connector (7.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Weight
eu: Pisua

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Save
eu: Gorde

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Module
eu: Modulua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Show
eu: Erakutsi

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Not enabled
eu: Ezgaitua
