Semantic Connector (7.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Save
jv: Simpen

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Module
jv: Modul

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Show
jv: Kétoknā

en: Installed
jv: Dipasang

en: Not enabled
jv: Ora bisa
