Semantic Connector (7.x-2.0-beta2) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Download
sk: Prevziať

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Save
sk: Uložiť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Module
sk: Modul

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Show
sk: Zobraziť

en: Destination name
sk: Názov umiestnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: Not enabled
sk: Nie je povolené
