Semantic Connector (7.x-2.0-beta3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Show
my: ပြပါ
